Slide NGOSD serisi çikolata depozitörü DEVAMI NGOSD serisi depozitörlerimiz CV ve SV olmak üzere iki ayrı gruba ayrılır SV serisi küçük ve orta boyutlu işltmeler için CV serisi ise orta ve yüksek kapasiteli işletmeler için tasarlandı. Dokunmatik panel ve servo motorlu mekanizma sayesinde istenilen gramaj kolaylıkla ayarlanabilir. Kuru ısıtma ve Z eksen hareketi depozitörlerimizin diğer önemli özellikleridir. chocolate depositor Slide ÇİKOLATA SOĞUTMA TÜNELİ DEVAMI Yatay soğutma tünelleri müşteri ihtiyacını karşılayacak şekilde değişik bant genişliklerinde ve boylarda üretilebilir. Modüler tasarım sayesinde soğutma tüneli uzatılabilir veya kısaltılabilir. İsteğe göre taşıma sistemi poliüretan bant veya modüler bant olabilir. Slide roller depositor DRAJE ÇİKOLATA ŞEKİLLENDİRME DEVAMI Çapak kırma ünitesinde soğutma grubu bulunur. Bu sayede küçük ve sığ şekillerde soğutma tüneline ihtiyaç duyulmaz. Aynı kapasite daha az alanda elde edilebilir. Müşteri isteğine göre soğutma tüneli akuple edilebilir. water chiller Slide chocolate coater ÇİKOLATA KAPLAMA KABİNİ DEVAMI Çikolata kaplama kabinlerimiz yüksek kaplama kapasitesine ve otomatik dozajlama özelliğine sahiptir. Bant tipi kaplama makinası sayesinde değişik ürünler (kuruyemiş, kurutulmuş meyve, draje çikolata v.s.) çikolata veya yağ bazlı ürünler ile kaplanır ve parlatılır. Bandın ters yönde dönme özelliği ile hazır ürünler kolaylıkla boşaltılır. Slide coating pan DRAJE KAPLAMA KAZANI DEVAMI Draje çikolata, değişik kuruyemişler veya kurutulmuş meyveleri; şeker veya çikolata ile kaplamak için kullanılır. Gıda endüstrisinde olduğu gibi ilaç sanayii'nde de kullanılırlar. Küre çapları müşteri isteğine göre değişik ölçülerde yapılabilir. coating pan Slide dough encrusting machine VF SERİSİ DOLGULU BİSKÜVİ EKSTRÜZYON DEVAMI VF serisi dolgulu bisküvi üretim hattı kombinasyonu ile aynı tavaya birden çok kez ürün beslenebilir. Pişirmede döner fırın kullanan imalatçılar için tasarlanmıştır. Slide SÜREKLİ ÇİKOLATA TEMPERLEME MAKİNASI DEVAMI Küçük işletmeler için geliştirdiğimiz sürekli temperleme makinamız vidalı pompası sayesinde fındık kırıntıları veya arzu edilen diğer ürünler çikolataya eklenebilir ve çok düşük temperleme ısılarında bile kristalizasyon işlemini gerçekleştirebilir. Pedalli kontrol sayesinde çikolatanın akışı kontrol edilebilir. Slide ÇİKOLATA BİLYALI DEĞİRMEN DEVAMI Bilyalı değirmen, çikolata kütlesini 22-26 mikron arasında inceltir ve homojen şekilde çikolata öğütme işlemini gerçekleştirir. Hazne çift cidar paslanmaz malzemedendir. Isı kontrolü termostatlıdır ve otomatik soğuk su alma imkanına sahiptir. Karıştırıcı kolu ve çubukları özel malzemeden üretilmiştir ve ısıl işlemden geçirilmiştir. Çikolata pompası ve üç yollu vana sayesinde hazne içinde devridayim veya ürünü dinlendirme tankı‘na aktarma imkanı vardır.

Nasıl üretilir?

Çikolata makinası, bisküvi makinası ve kek makinası imalatı.


ONLİNE KATALOĞUMUZ

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için sertifikalı ve yüksek kaliteli malzemeler kullanır ve modern teknolojilerden yararlanırız. Ayrıca Avrupa makina güvenlik standartlarına uygun CE sertifikalı makinalar üretiriz.

AkayGAM ltd. was founded in 1996. In a short time the customers learned our name and believed in us. Starting from 450m² of enclosed space, nowadays our factory occupies 1200m². From the very date of foundation and till now, we have been constantly developing ourselves in order to provide the best possible food processing machines, meeting the high requirements of our clients.
It is within our knowledge and technology to satisfy the needs of biscuit, chocolate, wafer and other confection manufacturers, and we do not stop our progress on this.
In the past we have been producing high performance machines and have been working with leading manufacturers, that have wide marketing nets. But, taking into consideration the demands of the market, we revised our work and started preparing the solutions, suitable for smaller enterprises & workshops.
We always prepare the project in the electronic form and work over it in order to get the absolutely perfect result; during the production process we follow up every step and perform the quality
control. In this way we reduce to minimum all possible problems that may be faced by us or our customers. Together with every machine we provide our clients with operating instructions of the machine, wiring, that meets all the standards, schemes and 1 year certificate of guarantee, also we organize training for the staff.

Menu